Монтаж розеток та вимикачів

Електрофурнітура відноситься елементів електрофікації приміщень з побутовою, офісною та промисловою діяльністю.

Важливі фактори – безпека, функціональність і естетичний вигляд.

Також ринок пропонує досить цікаві пристрої з автоматичним викиданням вилки, датчиками руху і температурними регуляторами для систем обігріву та кондиціонування.

Вилки

Пристрій, призначений для з’єднання електроприладів з розеткою за допомогою кабелю.

Забезпечує швидке підключення пристроїв до мережі 220В або 380В. У країнах СНД і Європи використовуються вилки типу С5, С6, а в старих пристроях – С1-b.

Виробник вказує на корпусі основні характеристики: допустиму напругу і силу струму.

Розетки і вимикачі

Пристрої, які використовуються в усіх типах приміщень: житлові, промислові, офісні, комерційні.

Розетки представляють собою кінцеву точку мережі транспортування електроенергії від підстанції до електричних приладів.

Вимикач – ключ розриву електричної мережі, проводить розмикання електричного струму між джерелом електроенергії і споживачем.

Країни СНД і Європи використовують тип штепселя C і F, а також мережі 220В і 380В, що застосовуються в побуті та на виробництвах.

Дані параметри напруги дозволяють працювати абсолютно всім електроприладам від чайників до виробничих верстатів.

Існує безліч варіацій монтажу, кріплень, принципу роботи вимикача і дизайнерських рішень. З недавнього часу популярні телефонні і комп’ютерні розетки, кабельні та USB розетки.

Спільно з вимикачами або окремо можуть встановлюватися світлорегулятори, що дозволяють виставити необхідну яскравість світла ламп.

Для кожного типу (люмінесцентні, світлодіодні, галогенові і лампи розжарювання) пропонуються різні регулятори з певною потужністю.

Рамки для електрофурнітури

Рамки для розеток і вимикачів дозволяють додати індивідуальності та наблизити зовнішній вигляд електропристроїв до дизайну приміщення.

Пом’якшують кардинальні переходи колірних рішень в інтер’єрі. Виробляються з пластику, скла, металу, латуні і бронзи.

Одна рамка може містити від 1 до 6 секцій (прохідних або кінцевих). Деякі моделі мають захисні накладки, що закривають доступ до металевих контактів.

Фурнітура та додаткові аксесуари є кінцевими пунктами підведення електрики в приміщення до споживачів. Вони використовуються повсякденно в кожному приміщенні або кімнаті, тому повинні бути надійними, безпечними і естетично привабливими.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ